Kurumsal

Müşterilerimize ürün ve çözümlerimizi sunarken, satış ve satış sonrası politikamız “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi”dir.

2002 Yılında faaliyetlerine başlayan Novatech Computer Systems, bilişim hizmetlerini müşterilerinde üst seviyede memnuniyet yaratacak ürünlerin çözüm ortağı olarak "Geleceği yaratmanın" heyecanıyla devam ettirmektedir.  

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik.  

Gerek dünyada gerekse Türkiye' de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken " Memnuniyet odağımız" diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için "Çözümler üretmeyi" önceliklerimiz arasına koyduk


Misyon Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi... Müşterilerimize ürün ve çözümlerimizi sunarken, politikamız "Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi" dir.

Vizyon Daima ileriye ve gelişmeye yelken açtık.. Bugünü ile  yetinmeyip ileriye ve gelişmeye odaklanmış ekibimiz ile bilişim dünyasına yelken açtık, deneyimlerimiz ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak başlıca hedefimizdir.

Novatech Computer Systems olarak faaliyete başladığımız günden bugüne “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” felsefemize inanan iş ortaklarımız ve müşterilerimiz tarafından sürekli takdir edilmeyi başardık.

Bu başarımızı karşılıksız bırakmayan iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz. 

Novatech Computer Systems olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve bunu istikrarlı olarak sürdürmeyi ilke edindik. Bu anlamda alanında uzman ekibimiz ile büyümeye, müşterilerimizi “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” felsefesi ile hizmet etmek için satış ve teknik ekibimizi uzman personellerden seçtik.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!